Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Wyniki zawodów koła nr 1 "Brzana" w 2013r.

Wyniki zawodów | 2013-10-08 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

WYNIKI ZAWODÓW KOŁA NR 1 "BRZANA" W 2013 ROKU


1.   20-01-2013  Mistrzostwa koła w łowieniu pod lodem              WILKÓW

      1 - Grzegorz Kowalski

      2 - Łukasz Dąbrosiak

      3 - Piotr Długosz



2.   24-03-2013  Towarzyskie, otwarcie sezonu 2013                     POŁANIEC

      Bez klasyfikacji



3.   21-04-2013  Mistrzostwa koła w łowieniu spławikowym            CEDZYNA

 seniorzy                        juniorzy                     kobiety                     kadeci

1- Arkadiusz Dąbrosiak   1- Natalia Kowalska   1- Justyna Bocheńska  1- Dominika Sajkiewicz

2- Krzysztof Waleron      2- Adam Lesik          2- Anna Buchcic

3- Grzegorz Kowalski




4.   12-05-2013   Towarzyskie zawody wędkarskie                           PODRAJE

      1 - Robert Żelichowski

      2 - Marian Lewicki

      3 - Grzegorz Kowalski



5.    26-05-2013    Towarzyskie, o puchar Prezesa koła                     GRABINA

       1 - Stanisław Piłat

       2 - Zbigniew Sieczka

       3 - Wiesław Grabarski




6. 09-06-2013  Mistrzostwa koła w łowieniu drgającą szczytówką    CEDZYNA

    1 - Grzegorz Kowalski

    2 - Wiesław Grabarski

    2 - Andrzej Zapała




7.  16-06-2013  Towarzyskie zawody wędkarskie                             PODRAJE

     1 - Piotr Długosz

     2 - Grażyna Pędzich

     3 - Zygmunt Pawlik




8.   14-07-2013  Mistrzostwa koła na wodzie płynącej do G.P. koła  SANDOMIERZ

      1 - Grzegorz Kowalski

      2 - Tomasz Ciesek

      3 - Krzysztof Waleron




9.   21-07-2013  Towarzyskie, o puchar Kapitana Sportowego koła   POŁANIEC

      1 - Włodzimierz Pacocha

      2 - Aleksander Janyst

      3 - Stanisław Piłat




10.  11-08-2013   Mistrzostwa koła w łowieniu odległościowym        UMER

       1 - Grzegorz Kowalski

       2 - Krzysztof Waleron

       3 - Artur Kurkiewicz

 

 

11.  08-09-2013  Zawody na wodzie stojacej do G-P koła        CEDZYNA

       1 - Piotr Długosz

       2 - Krzysztof Waleron

       3 - Grzegorz Kowalski

 

 

12.  15-09-2013  Towarzyskie zawody  - O Puchar Zarzadu Koła     NAGNAJÓW

         1 -  Jarosław Barwinek

         2 - Wiesław Grabarski

         3 - Aleksande Janyst

 

 

13.  22-09-2013  Spinningowe mistrzostwa koła                    BARANÓW SANDOMIERSKI

        1 - Grzegorz Kowalski

        2 - Stanisław Piłat

        3 - Krzysztof Waleron

 

 

14.  06-10-2013  Towarzyskie zawody - zakończenie sezonu 2013     POŁANIEC

         1 - Mirosław Gołuch

         2 - Zygmunt Pawlik

         3 - Jarosław Barwinek     

 

                 PUNKTACJA GRAND-PRIX KOŁA NR 1 "BRZANA" W 2013 R

                                      SENIORZY

 

1 -  Grzegorz Kowalski     136 pkt.

2 -  Krzysztof Waleron     119 pkt.

3 -  Artur Kurkiewicz           87 pkt.

4 -  Piotr Długosz             84 pkt.

5 -  Zygmunt Pawlik          84 pkt.

6 -  Aleksander Janyst       66 pkt.

7 -  Waldemar Sperka        59 pkt.

8 -  Arkadiusz Dąbrosiak     50 pkt.

9 -  Jan Czerwiński            41 pkt.

10 -  Stanisław Piłat          38 pkt.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.