0

TOWARZYSKIE ZAWODY WĘDKARSKIE

Aktualności | 2018-06-17 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr 1 " Brzana" zaprasza swoich członków na towarzyskie zawody wędkarskie. Zawody zostaną rozegrane dnia 24.06.2018r. na rzece Wiśle. Obowiązkowe zapisy w siedzibie koła ul. Warszawska 34a we wtorki i czwartki w godz. 16:00-18:00. Wyjazd autokarem o godz. 3:00 ( początek trasy minidworzec autobusowy oś. Ślichowice) Zapraszamy.... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA W ŁOWIENU ODLEGŁOŚCIOWYM

Aktualności | 2018-06-12 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W minioną niedzielę 10 czerwca na zbiorniku w Cedzynie , odbyły się Mistrzostwa Naszego Koła W Łowieniu Odległościowym. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: w kat. senior. I miejsce kol. Artur Kurkiewicz 3255 pkt. II miejsce kol. Krzysztof Waleron 2300 pkt. III miejsce kol. Waldemar Sperka 1915 pkt. IV miejsce kol. Grzegorz Kowalski 1770 pkt. V miejsce kol. Aleksander Wiech 885 pkt. VI miejsce kol. Stanisław Piłat 555 pkt. W kat. junior I miejsce kol. Michał Karyś 1675 pkt.... więcej

Aktualności | 2018-05-31 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr 1 " Brzana" zaprasza swoich członków na Mistrzostwa Koła W Łowieniu Odległościowym. Zawody zostaną rozegrane dnia 10.06.2018r. na zbiorniku Cedzyna. Obowiązkowe zapisy w siedzibie koła ul. Warszawska 34 A we wtorki i czwartki w godz. 16:00-18-00. Dojazd na miejsce zawodów we własnym zakresie. Zbiórka zawodników na parkingu przy tamie o godz. 7:00. Zapraszamy do wspólnej rywalizacji.... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY BARANÓW SANDOMIERSKI

W dniu 27 maja na rzece Wiśle w Baranowie Sandomierskim odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie naszego koła. W wyniku rozegranych zawodów kolejno zwyciężyli: I miejsce kol. Piłat Andrzej 2760 pkt. II miejsce kol. Bartusiak Emil 2735 pkt. III miejsce kol. Piłat Stanisław 2425 pkt. IV miejsce kol. Magdziarz Wojciech 2375 pkt. V miejsce kol. Grabarski Wiesław 1850 pkt. i VI miejsce kol. Janowski Wojciech 1525 pkt.... więcej

ZAWODY O PUCHAR PREZESA KOŁA

Aktualności | 2018-05-23 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

W dniu 20 maja na rzece Wiśle w miejscowośći Sandomierz, odbyły się zawody o Puchar Prezesa Koła. W wyniku rozegranych zawodów puchar ten zdobył i jednocześnie wygrał całe zawody prezes naszego koła Aleksander Janyst łowiąc leszcza o wadze 2350 pkt. II miejsce zajął kol. Wiesław Grabarski wynikiem 2120 pkt. III miejsce zajął kol. Jarosław Barwinek wynikiem 1690 pkt. IV miejsce kol. Artur Kurkiewicz wynikiem 1655 pkt. V miejsce Grzegorz Kowalski 1395 pkt. a VI miejsce kol. Robert Stachura 1135 pkt.... więcej

Aktualności | 2018-05-19 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr.1,,Brzana" zaprasza swoich członków na Towarzyskie Zawody Wędkarskie. Zawody zostaną rozegrane dnia 27.05.2018r. na rzece Wiśle. Osoby małoletnie mogą uczestniczyć w zawodach tylko pod opieką osoby pełnoletniej uprawnionej do wędkowania. Obowiązkowe zapisy w siedzibie koła ul.Warszawska 34A we wtorki i czwartki w godz. 16:00-18:00. Wyjazd autokarem o godz. 3:00 (początek trasy mini dworzec oś.Ślichowice).Serdecznie Zapraszamy... więcej

Aktualności | 2018-05-15 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd koła nr 1,, Brzana'' zaprasza swoich członków na towarzyskie zawody wędkarskie O PUCHAR PREZESA KOŁA . Zawody zostaną rozegrane dnia 20.05.2018r. na rzece Wiśle. Osoby małoletnie mogą uczestniczyć w zawodach tylko pod opieką osoby pełnoletniej, uprawnionej do wędkowania. Obowiązkowe zapisy w siedzibie koła ul. Warszawska 34A we wtorki i czwartki w godz. 16:00-18:00. Wyjazd autokarem (początek trasy minidworzec oś Ślichowice o godz. 3:00 ). Serdecznie zapraszamy.... więcej

FEEDEROWE MISTRZOSTWA KOŁA

W dniu 13 maja br. na zbiorniku w Strawczynie odbyły się mistrzostwa koła w łowieniu feederem. Po emocjonującej walce w dwóch turach zwyciężyli: Mistrzem koła został kol. Aleksander Wiech , drugie miejsce zajął kol. Grzegorz Kowalski a trzecie miejsce kol. Krzysztof Waleron.... więcej

SZKOLENIE MŁODZIEŻY

W dniu 12 maja br. odbyło się szkolenie młodzieży naszego koła zakończone zawodami. Dzieci z ochotą słuchały rad starszych kolegów. W zawodach zwyciężył kol. Antoni Siudek łowiąc 1150 gr. ryb głównie płoci.... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA W ŁOWIENIU FEEDEREM

Aktualności | 2018-05-04 | Publikujący: Koło PZW Brzana Kielce

Zarząd Koła Nr 1 '' Brzana'' zaprasza swoich członków na Mistrzostwa Koła W Łowieniu Feederem. Zawody zostaną rozegrane dnia 13.05.2018r. na zbiorniku w miejscowości Strawczyn. Zbiórka zawodników nad zbiornikiem na parkingu o godz.7:00. Dojazd na zawody we własnym zakresie. Obowiązkowe zapisy w siedzibie koła ul. Warszawska 34A we wtorki i czwartki w godz. 16:00-18:00. Regulamin zawodów gruntowych :{Dozwolone nęcenie tylko za pomocą koszyczka zanętowego o wymiarach średnica max. 5 cm i długości max 7 cm. umieszczonego przelotowo na żyłce ...... więcej